Skysčių pumpavimo ir aptarnavimo technologijų srityje Börger tapo pioniere, nuolat plečiančia naujovių ribas. Jos tiekiami atskyrimo technologijų įrenginiai – separatoriai iš Bioselect RC ir Bioselect BS produktų linijos, byloja apie Börger siekį teikti efektyvius ir universalius kietųjų dalelių ir skysčių atskyrimo sprendimus.

Bioselect seperatoriai yra 4-ių dydžių, nuokurių atitinkamai skiriasi ir jų maksimalus našumas – nuo 25 iki 150 m³/val. Kietosios terpės dalis varijuoja nuo 12 iki 38 proc. separuojamos medijos.

Separatoriai gali būti įrengiami kaip stacionarūs, numatytoje vietoje darbui skirti įrenginiai, arba kaip mobilios separavimo stotys, sumontuotos ant vilkiko puspriekabės ir galinčios atlikti separavimo operacijas skirtingose vietose. Ant puspriekabės taip pat pukiai tilps ir papildoma įranga, kurios gali prireikti separavimo operacijai, t.y. siurbliai, smulkintuvai ar net elektros generatorius, kurio pagalba pasiekiamas visiškas operacijos autonomiškumas nuo aplinkos veiksnių.

Stacionarus Bioselect separatoriusBioselect separatorius ant puspriekabės

Bioselect RC separatoriai

Bioselect RC separatorių gama

Bioselect RC separatorių gama

SEPARATORIAUS MODELIS NAŠUMAS (m3/val.)
Bioselect RC 25  iki 25 m3/val.
Bioselect RC 40  iki 40m3/val.
Bioselect RC 75  iki 75 m3/val.
Bioselect RC 150  iki 150 m3/val.

Bioselect RC yra revoliucinis separavimo technologijos įrenginys, sukurtas įvairiems pramonės šakų poreikiams tenkinti, pradedant žemės ūkiu ir baigiant pramoniniais procesais. Jo pagrindas – besisukantis būgninis sietas, pažangiausias mechanizmas, padedantis veiksmingai atskirti kietąsias daleles nuo skystos masės srauto.

 1. Trimatis sijojimo procesas. Bioselect RC taikomas trimatis atskyrimo procesas, užtikrinantis kruopštų ir tikslų kietųjų dalelių atskyrimą nuo skysčio.
 2. Lengvai pritaikomas būgninis sietas. Vienas iš svarbiausių Bioselect RC bruožų yra adaptyvusis būgninis sietas, kurį galima reguliuoti pagal konkrečias apdorojamos medžiagos savybes. Dėl šio pritaikomumo Bioselect RC yra universalus sprendimas, galintis apdoroti pluoštines ir sudėtingas medžiagas, su kuriomis dažniausiai susiduriama žemės ūkyje ir pramonėje.
 3. Savaime išsivalantis mechanizmas. Bioselect RC turi savaiminio išsivalymo mechanizmą, kuris sumažina rankinio įsikišimo ir techninės priežiūros poreikius. Ši savybė užtikrina nuolatinį ir patikimą veikimą, prisideda prie didesnio skysčių tvarkymo procesų efektyvumo.
 4. Patvari konstrukcija. Bioselect RC pagamintas atsižvelgiant į ilgaamžiškumą, todėl puikiai atlaiko sudėtingas darbo sąlygas. Tvirta įrenginio konstrukcija ir naudojamos aukštos kokybės medžiagos prisideda prie jo ilgaamžiškumo, todėl jis yra patikima investicija pramonės šakoms, ieškančioms tvarių ir ilgalaikių atskyrimo sprendimų.
Bioselect RC veikimo principas

Bioselect RC veikimo principas

Bioselect BS separatoriai

Bioselect BS – tai dar vienas įspūdingas Börger atskyrimo technologijų arsenalo pasiūlymas, skirtas įvairiems kietųjų ir skystųjų medžiagų atskyrimo iššūkiams spręsti.

Bioselect BS serijos separatorius

Bioselect BS serijos separatorius

 1. Efektyvus stambių kietųjų dalelių atskyrimas. Bioselect BS specializuojasi efektyviame stambių kietąsųjų dalelių atskyrime iš skysčio srauto. Dėl to jis yra idealus sprendimas pramonės šakoms, dirbančioms su sudėtingomis medžiagomis, pavyzdžiui, mėšlu, organinėmis atliekomis ir šalutiniais žemės ūkio produktais. Įrenginio gebėjimas apdoroti stambias kietąsias daleles padeda pagerinti tolesnius procesus ir apsaugo vamzdynus bei įrangą nuo užsikimšimo.
 2. Jokio kvapo. Specifinio Bioselect BS savybė, kuri gali būti naudinga ar net būtina tam tikrose situacijose – separacijos operacija neskleidžianti pašalinio kvapo. Uždaro tipo įrenginio dizainas leidžia pasiekti rezultatą, kuomet jokie skysčiai nepatenka į aplinką, o tuo pačiu ir joks kvapas.
 3. Kompaktiškas dizainas ir lengva priežiūra. Bioselect BS pasižymi kompaktiška konstrukcija, todėl jį lengva integruoti į esamas sistemas. Ši savybė ypač naudinga pramonės šakose, kuriose labai svarbu atsižvelgti į erdvę. Be to, įrenginys suprojektuotas taip, kad būtų lengva atlikti techninę priežiūrą, o greitai pasiekiami komponentai supaprastina valymą ir aptarnavimą. Nors įprastinė Bioselect BS pozicija yra vertikali, atliekant aptarnavimus įrenginį galima nuleisti į horizontalią poziciją. Ir tai padaryti labai lengva – šiai funkcijai sumontuotas specialus hidraulinis padėties keitiklis.
  Bioselect BS horizontalioje padėtyje

  Bioselect BS horizontalioje padėtyje

Pagrindiniai Boerger separatorių privalumai

 1. Itin efektyvu. Tiek Bioselect RC, tiek ir Bioselect BS yra suprojektuoti taip, kad kietųjų dalelių atskyrimas iš skysčių srautų būtų optimalus. Jų pažangūs mechanizmai užtikrina kruopštų atskyrimą, todėl pagerėja tolesni procesai ir sumažėja veiklos iššūkių.
 2. Lengvai pritaikoma įvairioms medžiagoms. Bioselect RC pritaikomasis būgninis sietas ir Bioselect BS adaptyvus padavimo procesas leidžia naudotojams pritaikyti atskyrimo procesą prie konkrečių apdorojamos medžiagos savybių.
 3. Patikimumas ir labai lengva priežiūra. Abiejose gaminių linijose integruoti savaiminio išsivalymo mechanizmai sumažina prastovų laiką ir rankinio įsikišimo poreikį – taip taupomas ir laikas, ir pinigai, o jūs galite būti užtikrinti, jog operacijos versle ar ūkyje nesustos. Tai prisideda prie bendro įrenginių patikimumo ir mažina techninės priežiūros išlaidas, todėl šie įrenginiai yra ekonomiškai efektyvūs.
 4. Patvari konstrukcija. Tvirta ir ilgaamžė Bioselect RC ir Bioselect BS konstrukcija užtikrina ilgaamžiškumą net ir sudėtingomis darbo sąlygomis. Šią savybę labai svarbu tinkamai įvertinti renkantis separavimo sprendimus ir lyginant pradines įrangos įsigijimo kainas.
 5. Universalumas įvairiose pramonės šakose. Dėl Bioselect RC ir Bioselect BS universalumo, šiuos separatorius galima naudoti įvairiose pramonės šakose, įskaitant žemės ūkį, nuotekų valymą, biodujų gamybą ar kitus pramoninius procesus.