Įmonė Boerger (Börger GmbH) – specializuojasi rotorinių-kumštelinių siurblių surblių ir jiems artimų produktų (separatorių, smulkintuvų) gamyboje. 1975 metais ūkininkas Alois Börger savo svirne įkūrė dirbtuves, kuriose taisydavo bei aptarnaudavo savo ir aplinkiniuose ūkiuose naudojamus siurblius – tai įmonės, išaugusios į tarptautinę  korporaciją, pradžia.

Didžiulė plėtra ir veiklos sėkmė atsispindi ir šiandieniniuose įmonės principuose, kurie keičiantis laikams ir verslo aplinkai išliko tokie patys – padaryti dalykus geresniais. Ši filosofija padėjo į pasaulį atvesti ikoniniais tapusius rotorinius-kumštelinius Boerger siurblius, kurie buvo kuriami siekiant sukonstruoti kuo mažiau priežiūros reikalaujančius įrenginius. Nuo pirmųjų siurblių pristatymo į rinką praėjo jau daug laiko, gimė daug naujų produktų, tačiau visi jie dalinasi tomis pačiomis vertybėmis – ilgas tarnavimo laikas bei itin paprasta priežiūra, leidžianti išvengti prastovų.

Börger gamykla Vokietijoje

Börger gamykla Vokietijoje

 

1975 m. Vokietijoje įkurta įmonė pastoviai plėtėsi: 1992 metais atidarytas padalinys Nyderlanduose, 1997 metais Singapūre, 1998 metais Prancūzijoje, 1999 metais Jungtinėse Amerikos Valstijose, 2001 metais Lenkijoje, 2004 Jungtinėje Karalystėje, 2010 metais Indijoje ir 2015 metais Kinijoje. Šiuo metu įmonės padaliniuose visame pasaulyje dirba per 380 žmonių.

Visi produktai, kuriuos kuria ir pagal individualius reikalavimus realizuoja Boerger yra skirti vienai iš šių industrijų:

  • Pramonei (chemijos, naftos, dažų, popieriaus pramonėje);
  • Aplinkosaugai (komunalinių vandens atliekų tvarkymui, industriniai vandentvarkai, pavojingų atliekų tvarkymui);
  • Laivininkystei;
  • Maisto industrijai (cukraus ir kitų produktų gamyboje);
  • Žemės ūkiui (gyvulininkystėje, biodujų gamyboje);
  • Nelaimingų atsitikimų šalinimui (gaisrų gesinimui, pavojingų taršalų šalinimui).