Projektai

UPRENT – patikimas įvairių perpumpavimo projektų partneris. Mūsų patirties, žinių ir kokybiškos įrangos dėka sėkmingai dalyvaujame sudėtingiausiuose perpumpavimo projektuose. Tik įvertinę konkretų projektą galime pasiūlyti tinkamiausią sprendimą, taip pat transportuoti, sumontuoti ir prižiūrėti įrangą.

Kórnik HYDRO-MARKO

Nuotekų siurblinės Kórnik mieste rangovas projekto metu turėjo užtikrinti pastovų nuotekų siurbimą iš miesto į nuotekų valymo įrenginius.Siurbimo sistema esančiame vamzdyne turėjo sudaryti neigiamą priešpriešinį siurbimui slėgį ir išleisti nuotekas 1,5 kilometrų atstumu į nuotekų valymo įrenginius, kad rangovas galėtų prieiti prie 11m gylio krosnies.

ŠUNTAVIMAS NAFTOS IR DUJŲ SKYRIUJE

Kad užtikrinti tinkamą irimo proceso eigą skalūninių dujų šuliniuose, mūsų klientui reikėjo didelio efektyvumo siurblių. Iš dirbtinio rezervuaro buvo būtina etapais griežtai nustatytu laiku 500 m atstumu daugiau nei 7 m aukščio lygiuose tiekti švarų vandenį. Prieš pradedant siurbimo procesą, vandenį uždaroje grandinėje reikėjo gerai sumaišyti siurbliais su rūgštinėmis cheminėmis medžiagomis. 

ŠUNTAVIMAS JARZĘBINOWA IR GAJOWA GATVĖSE BAŁSTOGĖS MIESTE

2018 metų liepos mėn. ˶UPRENTʺ kaip investicijų projekto dalį įgyvendino Terkan paslaugą ˶Sanitarinių nuotėkų vamzdžių su kameromis renovacija Gajowa ir Jarzębinowa gatvėse Bałstogėje", kurios metu buvo pilnai pastatytas šuntas ir atliekami renovacijos darbai.

ʼBUDIMEXʼ ŠUNTAVIMAS BALSTOGĖJE

Tiesiant Niepodległości kelią Balstogėje, klientui reikėjo laikino ir efektyvaus sprendimo nuotėkų siurbimui naujo nuotėkų vamzdyno tiesimo metu. Užduočiai įvykdyti ʼUPRENTʼ turėjo naudoti skirtingos talpos ir ilgio įrangą. Užsakymą taip pat sudarė atsarginė įranga, stebėjimas 24 valandas 7 dienas per savaitęir pildymas.

NUOTEKŲ SIURBLINĖS RENOVACIJA

Nuotėkų siurblinė Wielkopolskie vaivadijoje buvo renovuota 2017 metais, kai „Uprent” perėmė atsakomybę už laikiną nuotėkų siurbimą. Įmonės užduotis buvo apeiti esamą siurblinę jos renovacijos metu, pastatyti nuotėkų siurbimo sistemą pakeičiančią stotį ir prijungti ją prie esamos įrangos. Nuotėkų vandens siurbimas vyko per didesnį nei apie 1 km atstumą.

CENTRINĖS SIURBLINĖS „SADYBA

Įgyvendinama investicijų projekto dalis. Patalpų ir įrangos statymas blogo oro neutralizavimui „Sadyba" kanalo siurblinėje, laikotarpyje nuo 01 15 iki 2018 03 21 „UPRENT” „HUSAR Sp z o.o.” įmonei suteikė paslaugą, kurios metu buvo vykdomas atsarginis siurbimas ir šlapios siurblinės kameros taisymas.

Aukštos įtampos linijos statybos nusausinimo darbai

Nusausinimo darbai buvo atliekami 250 statybinėse duobėse, skirtose elektros stulpų statybai. Linijos ilgis - 140 km.

Laikina nuotekų sistema Rygoje (Latvija)

UPRENT – perpumpavimo ir energijos tiekimo sprendimų specialistas – įgyvendino projektą statant didžiausą Baltijos šalyse nuotekų valyklą

Pagrindinio miesto nuotekų surinkimo tinklo renovacija

Nuotekų linijos rekonstrukcijai buvo statoma laikina 70 m ilgio nuotekų linija.

Kelto gelbėjimo darbai

UPRENT komanda dalyvavo kelto gelbėjimo darbuose.

Laikino energijos tiekimo sprendimai “Staro Rīga 2016” festivalyje

UPRENT komanda aprūpino energija didžiausius objektus Latvijoje vykusiame šviesų festivalyje “Staro Rīga 2016”.

Laikino energijos tiekimo sprendimai „KUBANA” muzikos festivalyje

Hidroterminio medienos apdorojimo rezervuaro valymas

Hidroterminio medienos apdorojimo rezervuaro valymas.

Žemsiurbės darbai Rygoje (Latvija)

Žemsiurbės pagalba UPRENT Rygoje (Getlini) atliko karjero platinimo darbus.

Biologiniai valymo įrenginiai Daugavgrivoje (Latvija)

UPRENT dalyvavo biologinių valymo įrenginių rekonstrukcijos projekte

Biomasės perpumpavimas iš biodujų gamyklos

UPRENT šiame projekte atliko biomasės perpumpavimo darbus, tam kad būtų galima atlikti kolektorių valymą.