ŠUNTAVIMAS NAFTOS IR DUJŲ SKYRIUJE

Faktas:

Kad užtikrinti tinkamą irimo proceso eigą skalūninių dujų šuliniuose, mūsų klientui reikėjo didelio efektyvumo siurblių. Iš dirbtinio rezervuaro buvo būtina etapais griežtai nustatytu laiku 500 m atstumu daugiau nei 7 m aukščio lygiuose tiekti švarų vandenį. Prieš pradedant siurbimo procesą, vandenį uždaroje grandinėje reikėjo gerai sumaišyti siurbliais su rūgštinėmis cheminėmis medžiagomis.

Įranga:

1 vnt. Pioneer 300SM

3 vnt. BBA BA 150E

1 vnt. kuro rezervuaras 2500 l.

Vamzdynas HDPE DN300

˶UPRENTʺ sprendimas:

Šalia rezervuaro buvo sumontuotas Pioneer 300SM siurblys, kuris buvo pagrindinis siurblys vandeniui tiekti, taip pat, buvo sumontuoti trys atsarginiai BA 150E siurbliai. Kliento prašymu buvo sumontuotas dvigubas 1000 metrų HDPE vamzdynas. Slėgio veikiamo vamzdyno pradžioje buvo pastatyti filtrai geresnėmis savybėmis pasižyminčiam vandeniui natūralių dujų gavybai gauti, kad irimo proceso metu 3 km gylio angoje būtų galima sudaryti tinkamą mišinį.

Irimo procesas buvo sudėtingas, nes jis susidarė iš 6 stadijų, jam buvo reikalingas pastovus siurblių ir visos sistemos darbas be gedimų (iš viso buvo išsiurbta 8,000 m3 mišinio), ką įgyvendino ˶UPRENTʺ įmonė. Efektyvų projekto įgyvendinimą stebėjo patyrusių ˶UPRENTʺ specialistų komanda.

Projekto vykdymas ir kiekiai:

41 dieną buvo teikiama paslauga

Dirbo 6 darbuotojai

Sumontuotas 1000 m ilgio HDPE vamzdynas

Didžiausia 3600 m3/val. talpa

Pernešta 8000 m3 vandens

Projektas metus:
2018
Vieta:
Lenkija, Kramarzówka
Darbuotojai:
6
Projekto trukmė:
41 dienos

Taip pat žr.: