Sprendimai

UPRENT patirties, žinių ir kokybiškos įrangos dėka yra patikimas partneris įvairiuose perpumpavimo projektuose. Tik įvertinę konkretų projektą, pasiūlome tinkamiausią sprendimą, pristatome ir sumontuojame įrangą bei užtikriname techninį aptarnavimą.

UPRENT siūlomi nusausinimo sprendimai apima ne tik įrangos nuomą, bet ir pilną projekto priežiūrą. Pilna projekto priežiūra apima tinkamiausios įrangos ir perpumpavimo sistemos parinkimą, atlikus vietovės geologinį vertinimą.

Skaityti daugiau

UPRENT siūlo įvairius laikinos nuotekų sistemos sprendimus. Atliekant nuotekų linijos rekonstukciją, kitaip nei statant naują nuotekų liniją, neįmanoma sustabdyti lietaus vandens ar fekalo tekėjimo, todėl turi būti suprojektuoti apėjimai tarp specifinių taškų.

Skaityti daugiau

UPRENT specialistai siūlo pilną projekto priežiūrą, pasiūlant tinkamiausią sprendimą pramoninių rezervuarų valymui.

Skaityti daugiau

UPRENT siūlomi perpumpavimo sprendimai apima platų skysčių spektrą, pradedant švariu vandeniu, baigiant tirštais ir klampiais skysčiais. Tai atlikti padeda didelio našumo kokybiški geriausių Europos ir pasaulio gamintojų siūlomi siurbliai.

Skaityti daugiau

UPRENT siūlomi greiti ir efektyvūs sprendimai apima įvairius projektus, įskaitant avarines situacijas.

Skaityti daugiau

UPRENT žemsiurbės naudojamos naudingųjų iškasenų ir mineral gavyboje karjeruose. Tik įvertinę kliento poreikius, objekto specifiką ir technines galimybes, galėsime pasiūlyti tinkamiausią sprendimą naudingųjų iškasenų ar tam tikro mineralo išgavimui karjere.

Skaityti daugiau

UPRENT siūlomi generatoriai skirti nuomai, pardavimui ir pilnai priežiūrai projekto vykdymo metu, įskaitant transportavimo, montavimo ir aptarvimo darbus.

Skaityti daugiau

UPRENT siūlomi tranšėjų sutvirtinimo projektai apima konsultacijas prieš darbų pradžią, parenkant tinkamiausią tranšėjų išramstymo sistemą, taip pat profesionalias konsultacijas montavimo metu.

Skaityti daugiau

UPRENT siūlomi gruntinių vandenų valymo sprendimai atliekami parenkant tinkamiausią siurblį, prieš tai įvertinus gruntinių vandenų cheminės sudėties matavimo rezultatus.

Skaityti daugiau

Slėgio testavimai atliekami sudėtinguose inžineriniuose projektuose, ypatingai didelio slėgio vamzdynuose ir rezervuaruose, prieš paleidimą, siekiant užtikrinti statinio patvarumą.  

Skaityti daugiau