Börger kumšteliniai-rotoriniai siurbliai skirstomi į tris produkto kategorijas: ONIXline, BLUEline ir BLUEline Nova (kuri savo ruožtu dar skaidoma į BLUEline Nova Clean ir BLUEline Nova Tough). Nors visų šių siurblių veikimo principas yra vienodas – rotorinis darbo velenas perneša terpę iš įsiurbimo angos į išmetimo angą (ir ši operacija gali būti atliekama abejomis kryptimis), tačiau specifiniai skirtumai, ypatingos kiekvienos iš šių serijų siurblių specifikacijos padaro juos tinkamus įvairių užduočių įgyvendinimui.

ONIXline siurbliai

Dešimtmečiai patirties dirbant su kumšteliniais siurbliais Börger inžinieriams leido sukurti ONIXline liniją, kuri iš kitų šio tipo siurblių išsiskiria itin tolygiu pumpuojamos medžiagos srautu (beveik visiškai eliminuojant pulsaciją pumpavimo procese), įspūdingu efektyvumu ir didele izoliacine kamera, kuri leidžia naudoti įvairaus tipo mechanines tarpines ir dirbti su itin agresyviomis medžiagomis.

ONIXline siurblių technologija leidžia efektyviai pumpuoti medžiagas net ir tuo atveju, jei reikalingas itin didelis spaudimas – iki 16 bar. Taip pat galima dirbti su labai aukštos temperatūros medžiagomis, net iki 200 °C.

SIURBLIO MODELIS APSUKOS (RPM) NAŠUMAS (m3/val) MAKSIMALUS SLĖGIS (bar) MAKSIMALI TEMPERATŪRA (°C)
ONIXline BJ 090 1 – 800 0.05 – 45 16 200
ONIXline BJ 140  1 – 800 0.08 – 65 13 200
ONIXline BL 190  1 – 800 0.11 – 90 16 200
ONIXline BL 280  1 – 800 0.17 – 135 13 200
ONIXline BL 280  1 – 800 0.17 – 135 13 200

Galimybė pumpuoti agresyvias, karštas medžiagas ir pasiūlyti itin aukštus slėgio parametrus nėra vienintelės gerosios ONIXline siurblių savybės:

ONIXline siurblys

ONIXline siurblys

  • Greitas priėjimas prie visų dalių, turinčių sąlytį su medija. Tam, kad būtų galima aptarnauti ar taisyiti siurblį, reikia patogios prieigos prie viduje esančių komponentų. Tai ONIXline siurbliuose galima padaryti nuo korpuso nuėmus vienintelį apsauginį dangtelį, kuris turi quick-release funkciją.
  • Apsauginės plokštelės. Siekiant padidinti siurblio ilgaamžiškumą, naudojamos specialios korpusą apsaugančios plokštelės. Joms susidėvėjus, siurblys nebesugebės išvystyti reikiamų parametrų (dėl atsiradusių tarpų tarp rotoriaus kumštelių ir siurblio korpuso) – tokiu atveju tiesiog keičiamos plokštelės ir siurblys toliau dirba it naujas. Šis procesas užtrunka iki 30 minučių, o svarbiausia apsaugo siurblio korpusą nuo susidėvėjimo, taip sutaupant daug laiko ir pinigų.
  • Rotoriai. ONIXline siurbliai pasižymi specialia rotorių geometrija, 90° sriegio tipo rotoriai leidžia pasiekti pumpavimą be pulsavimo.
  • Tarpinių kamera. Didelė kamera leidžia komplektuoti šiuos siurblius su įvairiomis mechaninėmis tarpinėmis, o to pasekoje – pritaikyti siurblius darbui su daugeliu medžiagų, net ir labai agresyvių.
  • Jėgos perdavimo sistema. Pažangi pavarų sistema leidžia užtikrinti našumą ir tikslumą – tai atsispindi techniniuose parametruose.
  • Jungtys cirkuliacinei sistemai. ONIXline siurbliai turi išskirtinę įpatybę – jungtis cirkuliacinei sistemai, kuri gali būti naudojama kaip papildoma apsauga mechaninėms tarpinėms.

Susipažinkite su ONIXline siurblių darbo kreivėmis.

BLUEline siurbliai

BLUEline siurbliai gaminami ir naudojami jau daugelį metų – klientai visame pasaulyje juos vertina už aukštą patikimumą ir ilgą tarnavimo laiką. Siurbliai skirstomi į PL, CL, FL, EL ir XL modelius, pagal šią markiruotę galima atskirti kai kurias technines charakteristikas.

SIURBLIO SERIJA APSUKOS (RPM) NAŠUMAS (m3/val) MAKSIMALUS SLĖGIS (bar) MAKSIMALI TEMPERATŪRA (°C)
BLUEline PL 1 – 700 0.11 – 115 8 200
BLUEline CL 1 – 600 0.23 – 185 8 200
BLUEline FL  1 – 600 0.34 – 410 12 200
BLUEline EL  1 – 600 0.62 – 1100 10 200
BLUEline XL  1 – 450 1.1 – 1440 10 200

Susipažinkite su BLUEline serijos siurblių darbo kreivėmis.

BLUEline siurblys

BLUEline siurblys

Plati pritaikymo sfera Börger  BLUEline serijos siurblius paverčia nepakeičiamais pagalbininkais situacijose, kuomet reikia pumpuoti tirštas medžiagas, medžiagas su kietosiomis dalelėmis bei situacijose, kuomet neįmanoma išvengti darbo sausa eiga, kuri tradiciniams išcentrinės technologijos siurbliams gali tapti pragaištinga.

BLUEline NOVA siurbliai

Nors iš pirmo žvilgsnio BLUEline NOVA siurbliai yra praktiškai identiški standartiniams BLUEline serijos siurbliams, viduje šios dvi serijos slepia tam tikrus skirtumus. NOVA serijos siurbliai turi didesnę tarpinių kamerą, dėl kurios atsiranda galimybė didesniam tarpinių pasirinkimui. Be to, šie siurbliai gali būti naudojami ir be apsauginių plokštelių. Tikriausiai svarbiausias ir didžiausias atnaujinimas – naujai suprojektuoti kumšteliniai rotoriai, pavadinimu DIUS. Kompiuterinių simuliacijų pagalba pagaminti rotoriai optimizuoja pumpavimo procesą, padaro jį tolygesniu. Tai optimalus pasirinkimas visiems, siekiantiems didelio efektyvumo – puikiai tinka nuolatinėms operacijoms, trunkančioms ilgą laiką.

BLUEline NOVA serijos siurbliai skirstomi į dvi sub-kategorijas: CLEAN ir TOUGH. CLEAN pritaikyta švarių, abrazyvių priemaišų neturinčių medžiagų pumpavimui. Šiame siurblyje yra itin mažai „aklųjų zonų” (angl. – dead space) – terpių, kuriose pumpuojama medžiaga gali užsilikti ir kauptis. Dėl šios priežasties NOVA serijos siurbliai gali būti naudojami be korpusą nuo nusidėvėjimo saugančių plokštelių. Siurblį galima išvalyti atsižvelgiant į CIP (cleaning in space) ir SIP (sterilization in place) reikalavimus.

BLUEline NOVA TOUGH siurbliai sukurti darbui su medžiagomis, kurių sudėtyje yra agresyvių, abrazyvių priemaišų. Priešingai nei CLEAN versija, TOUGH serijos siurbliai gali būti naudojami išimtinai tik su korpusą apsaugančiomis plokštelėmis.

Visi BLUEline NOVA serijos siurbliai gali būti pritaikomi darbui įvairiose sąlygose. Pavyzdžiui, jei siurblys reikalingas darbui potencialiai sprogioje aplinkoje, Börger gali įgyventinti visus Europos ATEX reglamento (2014/34/EU) reikalavimus. Išpildymo lankstumas pasireiškia ir siurblių montavime – jie gali būti tiesiogiai jungiami su varančiuoju varikliu (tokiu būdu pašalinant standaus pagrindo poreikį), gali būti mobilūs (montuojami ant priekabų, vežimėlių, transporto priemonių), panardinami arba tiesiog stacionarūs, priklausomai nuo to, koks sprendimas geriausiai patenkina poreikius.

 

SIURBLIO SERIJA APSUKOS (RPM) NAŠUMAS (m3/val) MAKSIMALUS SLĖGIS (bar) MAKSIMALI TEMPERATŪRA (°C)
BLUEline AN 1 – 800 0.03 – 35 10 200
BLUEline PN 1 – 800 0.06 – 75 12 200
BLUEline QN  1 – 600 0.14 – 110 8 200

Susipažinkite su BLUEline NOVA siurblių darbo kreivėmis.