Gruntinio vandens nusausinimas, įrengiant didžiausią šio dešimtmečio nuotėkų tinklų rekonstrukcijos projektą, T. Narbuto gatvėje.

Gruntinio vandens nusausinimas susidėjo iš tokių darbų:

  • Transportavimas į objektą
  • Montavimo darbai
  • Įrangos nuoma
  • Projekto priežiūra
  • Demontavimo darbai

Projekto trukmė 9 mėnesiai.

Projekte buvo naudojami BBA siurbliai:

Vilniaus savivaldybė, tam kad įgyvendinti Vilniaus miesto lietaus nuotekų projektą, kurio bendra vertė siekia 26 milijonus eurų, pasirinko savivaldybės įmonę „Grindą“. Daugiau apie projektą galima rasti čia. UPRENT kaip gruntinio vandens pažeminimo specialistai dalyvavo ir laimėjo „Grindos“ organizuotame viešajame konkurse. Narbuto gatvė yra labiausiai apkrauta Vilniaus miesto paviršinių nuotėkų tinklo dalis. Šioje gatvės dalyje 12,5 metrų gylyje prakalimo būdu buvo tiesiami nauji 1620 mm vamzdynai, o Uprent kaip specialistai turėjome užtikrinti, kad sklandžiai vyktų prakalimo darbai 5x5x15m prieduobėse, nors gruntiniai vandenys jau prasidėjo nuo 5 metrų nuo žemės paviršiaus. Gruntinio vandens pažeminimas vyko keliais etapais, kol buvo pasiektas reikiamas 12,5 metrų gylis, projekto metu buvo naudojamai keli vandens pažeminimo būdai: adatiniai filtrai, vertikalus  ir horizontalus drenažas. Norint užtikrinti aukštą atliekamų darbų patikimumą buvo pasirinkti BBA PT150 dyzeliniai siurbliai. Vienoje priedobėje keliais aukštais išdėstyti dirbo 3-4 siurbliai, viso projekto metu objekte pilnu pajėgumu veikė 7 BBA PT150 dyzeliniai siurbliai.

Kiekvienam projektui UPRENT vadybininkai parenką individualų sprendimą.

UPRENT  yra pirmaujanti siurblių ir perpumpavimo sistemų nuomos kompanija Baltijos šalių regione. Mūsų nuomojamos įrangos asortimentą sudaro siurbliai ir perpumpavimo sistemos, tranšėjų klojiniai ir elektros generatoriai.

UPRENT  filosofija yra pasiūlyti klientui efektyviausią įrangą darbui įvykdyti per trupiausią laiką su mažiausiomis sąnaudomis. Mūsų kvalifikuoti specialistai ir moderni įranga leidžia  UPRENT būti patikima partnere bet kokiuose perpumpavimo ar gruntinio vandens pažeminimo projektuose.