Gruntinio vandens pažeminimas, statant privatų namą Vilniuje Bebrų gatvėje, Uprent suteikė pilną gruntinio vandens pažeminimo paslaugą.

Gruntinio vandens pažeminimo paslaugą sudarė:

  • Įrangos parinkimas
  • Transportavimas
  • Montavimo darbai
  • Įrangos nuoma
  • Projekto priežiūra
  • Demontavimo darbai

Projekto trukmė 4 mėnesiai.

Projekte buvo naudojami BBA siurbliai:

Tokia siurblių konfigūraciją buvo pasirinkta tam, kad projekte būtų užtikrintas nuolatinis gruntinio vandens pažeminimas, vykstant kasimo ir betonavimo darbams. Kai kliento pageidavimu, pagrindinis siurblys parenkamas elektrinis ir esant nors menkiausiai galimybei, kad statybvietėje gali dingti elektra ir gruntiniai vandenys užlies statybvietę, kas gali įtakoti atliekamų darbų laiką ir didesnius statybos kaštus, Uprent siūlo naudoti dyzelinį BBA PT 90, kaip rezervinį siurblį. Apibendrinant, tokia siurblių konfigūracija užtikrino 100% paslaugos kokybę ir apsaugojo užsakovą nuo galimų darbų vėlavimų ar prastovų. Kitaip sakant, padėjo klientui sutaupyti.

Kiekvienam projektui UPRENT vadybininkai parenką individualų sprendimą.

UPRENT  yra pirmaujanti siurblių ir perpumpavimo sistemų nuomos kompanija Baltijos šalių regione. Mūsų nuomojamos įrangos asortimentą sudaro siurbliai ir perpumpavimo sistemos, tranšėjų klojiniai ir elektros generatoriai.

UPRENT  filosofija yra pasiūlyti klientui efektyviausią įrangą darbui įvykdyti per trupiausią laiką su mažiausiomis sąnaudomis. Mūsų kvalifikuoti specialistai ir moderni įranga leidžia  UPRENT būti patikima partnere bet kokiuose perpumpavimo ar gruntinio vandens pažeminimo projektuose.