„Renta Group Oy“ (toliau – „Renta Group“ arba „Renta“) susitarė įsigyti SIA „Uprent Group“ (toliau – „Uprent“ arba „Bendrovė“), pirmaujančią specializuotą siurblių įmonę, teikiančią nusausinimo ir laikinų nuotekų sistemų sprendimus Baltijos šalyse ir Lenkijoje. Bendrovė turi 13 padalinių Latvijoje, Lietuvoje, Estijoje ir Lenkijoje. Pagrindinė „Uprent“ būstinė yra Latvijoje, Bendrovėje dirba daugiau kaip 100 darbuotojų, o metinės pajamos siekia apie 11 mln. eurų.

Šis sandoris yra „Renta“ strategijos tapti pirmaujančia įrangos nuomos bendrove Šiaurės Europoje įgyvendinimo rezultatas. „Renta“ įsitvirtins specializuotoje siurblių srityje – patrauklioje, didelės apimties technikos nuomos nišoje, kuri ypač aktuali Lenkijoje ir Baltijos šalyse, kur dėl drėgno dirvožemio statybvietėse paprastai reikalingi siurbliai. Geografiniu požiūriu „Renta“ sustiprins savo pozicijas Lenkijoje ir įžengs į Baltijos šalis, taip dar labiau išplėsdama savo veiklą Šiaurės Europoje.

„Uprent“ puikiai dera prie bendrovės „Renta“, nes tai profesionaliai ir kokybiškai valdoma įmonė, pasižyminti dideliu pelningumu ir užimanti pirmaujančias rinkos pozicijas. Kaip ir „Renta“, „Uprent“ bendrovės struktūra yra taupi, o organizacija grindžiama konkrečiomis šalimis. Vykdydama savo veiklą ir teikdama paslaugas, „Uprent“ ir toliau vadovausis tuo pačiu sėkmingu vietinio verslo modeliu. Bendrovė „Renta“ mato didelį potencialą plėtoti verslą dabartinėse „Uprent“ rinkose ir toliau didinti veiklos mastą plėtojant specializuotą siurblių verslą Šiaurės šalyse, pasitelkiant jau turimas „Renta“ pozicijas.

„Renta Group“ generalinis direktorius Kari Aulasmaa sakė:

„Manome, kad specializuoti siurbliai yra labai patraukli technikos nuomos niša, kurioje „Uprent“ yra akivaizdi rinkos lyderė Baltijos šalyse ir Lenkijoje. Nepaprastai džiaugiamės galėdami suvienyti jėgas su šia aukštos kokybės bendrove, subūrusia talentingą kolektyvą ir turinčia didelį tolesnės plėtros potencialą.“

„Uprent“ generalinis direktorius Martins Egle teigė:

„Nuoširdžiai džiaugiamės tapę „Renta Group“ dalimi, kuri vadovaujasi aukščiausiais veiklos standartais ir puoselėja ambicingus ateities planus. Šį sandorį laikome svarbiu mūsų šiandieninės sėkmės įvertinimu. Prisijungimas prie „Renta Group“ ateityje mums atvers puikias galimybes plėstis geografiškai ir toliau tobulinti savo produktų asortimentą, techninius pajėgumus ir profesinę patirtį.“

Apie „Renta Group“

„Renta Group Oy“ yra 2015 m. įkurta Suomijos statybinės technikos ir įrangos nuomos bendrovė. „Renta“ savo veiklą vykdo Suomijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Danijoje ir Lenkijoje, turi daugiau kaip 100 padalinių bei daugiau kaip 1 tūkst. darbuotojų. „Renta“ yra bendrosios nuomos bendrovė, teikianti platų statybinės technikos ir įrangos asortimentą drauge su atitinkamomis paslaugomis. Be to, „Renta“ valdo ne tik nuomos sandėlių tinklą, bet ir teikia svarbias pastolių ir apsaugos nuo atmosferos poveikio paslaugas. Daugiau informacijos rasite svetainėje www.renta.com.

Apie „Uprent“

„Uprent“ yra specializuota siurblių tiekimo lyderė Baltijos šalyse ir Lenkijoje, teikianti nusausinimo ir laikinų nuotekų sistemų sprendimus statybų, vandentvarkos ir gamybos įmonėms. Be to, Bendrovė teikia dugno gilinimo ir tranšėjų sutvirtinimo sprendimus. Pagrindinė „Uprent“ būstinė yra Latvijoje, o veikla vykdoma Latvijoje, Lietuvoje, Estijoje ir Lenkijoje. Bendrovė turi 13 padalinių ir daugiau nei 100 darbuotojų. Daugiau informacijos rasite svetainėje www.uprent.eu/en/home/.