TRANŠĖJŲ IŠRAMSTYMO SISTEMOS

Tranšėjų išramstymai užtikrina saugų ir efektyvų darbą tranšėjose ir mažų gabaritų statybinėse duobėse. Aluminium BOX, BOX, LINEAR, POINT, SEGMENT BOX ar CHAMBER tipo tranšėjų išramstymo sistemos naudojamos atliekant požeminių vamzdynų tiesimo projektus, statant perpumpavimo stotis ir tiesiant kitas komunikacijas, taip pat atliekant požeminius remonto darbus avarinėse situacijose. Tranšėjų išramstymo sistemos dėl paprasto ir greito montavimo bei mažesnės kainos yra patogesnė ir ekonomiškesnė alternatyva špunto technologijai.

Statybų pramonėje tranšėjų klojiniai atlieka labai svarbų vaidmenį užtikrinant darbuotojų saugą ir kasimo aikštelių stabilumą. RENTA PUMPS, UAB savo klientams siūlo vokišką, rinkoje pirmaujantį tranšėjų tvirtinimo sprendimų tiekėja SBH, kurie visuomet yra inovacijų priešakyje, siūlanti įvairius gaminius, skirtus besikeičiantiems statybos projektų poreikiams tenkinti.

SBH tranšėjų išramstymas

SBH tranšėjų išramstymas

Kompanija SBH pasižymi savo gebėjimu teikti aukštos kokybės tranšėjų išramstymo sprendimus, kuriuose pirmenybė teikiama saugai, efektyvumui ir universalumui. Bendrovės gaminių asortimentas pritaikytas įvairiems statybų scenarijams – nuo tradicinių kasimo projektų iki sudėtingų požeminių komunikacijų įrengimo. SBH tranšėjų tvirtinimo sprendimai yra skirti su tranšėjų kasimu ir žemės kasimu susijusiai rizikai sumažinti, užtikrinant saugią darbo aplinką statybininkų komandoms.

Vienas iš SBH pavyzdinių tranšėjų tvirtinimo sprendimų yra BOX linija – modulinė sistema, skirta paremti ir apsaugoti darbuotojus atliekant tranšėjų kasimo darbus. Pagaminti iš patvaraus plieno, BOX linijos klojiniai pasižymi ilgaamžiškumu ir patvarumu – kiekvienos plokštės viršutinis kantas yra sustiprintas papildomai, o pati plokštė nuo deformacijos apsaugota papildomais skersiniais. Lankstūs statramščiai leidžia naudoti šią sistemą net ir nestabilaus grunto sąlygomis.

Pagrindinės SBH tranšėjų klojinių savybės: ilgaamžiškumą užtikrinančios didelio atsparumo medžiagos, reguliuojamos konfigūracijos, kad būtų galima pritaikyti skirtingo pločio tranšėjas bei integruotos saugos priemonės, pavyzdžiui, prieigos prie kopėčių ir evakuacijos keliai. Šios savybės kartu padeda užtikrinti saugesnę ir efektyvesnę darbo aplinką kasimo projektuose.

 

Kodėl verta rinktis SBH tranšėjų išramstymo sistemas?

  1. Išskirtinis dėmesys saugumui. SBH savo tranšėjų tvirtinimo sprendimuose daug dėmesio skiria saugai. Šios įmonės konstrukcinės savybės užtikrina personalo gerovę, sukuriant stabilią ir saugią darbo aplinką. Saugos elementų, tokių kaip prieigos prie kopėčių ir evakuacijos keliai, įtraukimas atspindi SBH siekį užtikrinti aukščiausius saugos standartus atliekant tranšėjų kasimo darbus.
  2. Universalumas. SBH siūlomų tranšėjų išramstymo sprendimų įvairovė pabrėžia jų universalumą ir pritaikomumą įvairiems statybos scenarijams. Nesvarbu, ar tai būtų tradicinis tranšėjų kasimo projektas, ar kasimas sudėtingomis grunto sąlygomis, ar darbai uždarose erdvėse, SBH gaminiai yra sukurti taip, kad atitiktų konkrečius kiekvieno naudojimo būdo reikalavimus. Šis universalumas leidžia statybų komandoms pasirinkti tinkamiausią klojinių sprendimą, atitinkantį unikalius projekto poreikius.
  3. Efektyvumas ir našumas. SBH tranšėjų tvirtinimo sprendimai sukurti atsižvelgiant į efektyvumą. Greitas surinkimas ir išardymas, lengvas plokščių aptarnavimas ir greitas reguliavimas prisideda prie didesnio produktyvumo statybvietėse. Sutaupytas montavimo ir demontavimo laikas padeda tausoti lėšas ir paspartinti bendrą projekto įgyvendinimo terminą.

Aluminium BOX

Aluminium BOX

Tranšėjų išramstymai užtikrina saugų ir efektyvų darbą tranšėjose ir mažų gabaritų statybinėse duobėse. Siųsti …

BOX

BOX

Tranšėjų išramstymai užtikrina saugų ir efektyvų darbą tranšėjose ir mažų gabaritų statybinėse duobėse. Siųsti užklausą Aukšt …

Chamber

Chamber

Tranšėjų išramstymai užtikrina saugų ir efektyvų darbą tranšėjose ir mažų gabaritų statybinėse duobėse. …

Linear

Linear

Tranšėjų išramstymai užtikrina saugų ir efektyvų darbą tranšėjose ir mažų gabaritų statybinėse duobėse. …

Point

Point

Tranšėjų išramstymai užtikrina saugų ir efektyvų darbą tranšėjose ir mažų gabaritų statybinėse duobėse. …

SEGMENT BOX

SEGMENT BOX

Tranšėjų išramstymai užtikrina saugų ir efektyvų darbą tranšėjose ir mažų gabaritų statybinėse duobėse. …